Zespół Szkół Budowlano-Elektrycznych im. Jana III Sobieskiego

 

Od poniedziałku 5 lutego 2018r. nowy plan lekcji Informujemy, że od poniedziałku 5 lutego 2018r. obowiązywał będzie nowy plan lekcji. Prosimy zapoznać się ze zmianami. Czytaj więcej

 

Uwaga uczniowie urodzeni w roku 1999!
Prosimy o zapoznanie się z umieszczonym na tablicy ogłoszeń na I piętrze obwieszczeniem Wojewody Dolnośląskiego w sprawie przeprowadzenia kwalifikacji wojskowej w 2018 roku.
W przypadku braku możliwości stawiennictwa w wyznaczonym terminie istnieje możliwość jego przesunięcia. W sprawach z zakresu stawiennictwa do kwalifikacji wojskowej informacje udzielane są w Urzędzie Miejskim w Świdnicy, w Wydziale Spraw Obywatelskich, pok.10, tel. 74 856-28-20.
Czytaj więcej

 

Nowy plan lekcji! Informujemy, że po feriach obowiązywać będzie nowy plan lekcji. Proszę zapoznać się ze zmianami. Czytaj więcej

 

Nowy projekt w naszej szkole i szansa na lepszą pracę„Innowacyjne technologie inteligentnego budownictwa” – to nowo uruchamiany projekt edukacyjny dla uczniów naszej szkoły, dofinansowany ze środków unijnych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego (RPO WD 10.4.4. ZIT AW). Jego partnerami są: Gmina Wałbrzych, Powiat Świdnicki. Całością działań w projekcie kieruje OTS Wolna Przedsiębiorczość – Centrum Technologii Energetycznych w Świdnicy, organizacja inżynierska, dysponująca specjalistycznym ośrodkiem szkoleń zawodowych w technologiach budownictwa niskoenergetycznego oraz instalacjach wytwarzających energię ze źródeł odnawialnych.
Czytaj więcej

 

Bezpłatny kurs maturalny z matematyki
Społeczna Akademia Nauk w Świdnicy zaprasza wszystkich tegorocznych maturzystów oraz osoby przygotowujące się do matury, a pragnących usystematyzować lub uzupełnić swoją wiedzę z matematyki na Bezpłatny Kurs Maturalny z Matematyki.

Zajęcia realizowane są w wymiarze 30 godzin. Spotkania będą odbywać się w budynku Społecznej Akademii Nauk w Świdnicy przy ul. Franciszkańskiej 7.

Zajęcia odbywać się będą w godzinach od 10:00 do 12:30 w dniach 15 – 26.01.2018 r.
Osoby chcące wziąć udział w kursie, prosimy kontakt e-mailowy swidnica@spoleczna.pl,
w oraz telefoniczny pod numerem 604-102-649.
Pierwsze zajęcia odbędą się 15 stycznia 2018 roku w siedzibie uczelni o godz. 10:00.Czytaj więcej

 

Świdnicki Wolintariusz Roku 2017
Uczeń kl. IVcT, Wiktor Sokołowski, otrzymał tytuł: „Świdnicki Wolontariusz Roku 2017”.

Wiktor został uhonorowany statuetką przez Prezydent Miasta Świdnicy podczas Świdnickiej Gali Wolontariatu zorganizowanej w Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych, za aktywną działalność charytatywną na rzecz osób potrzebujących w Świdnicy. Wiktor jest członkiem Szkolnego Koła Wolontariatu oraz inicjatorem wielu akcji charytatywnych.

Każdy powinien bezinteresownie pomagać innym. Dla mnie jedną z ważniejszych akcji charytatywnych była zbiórka dla Artura Klai. Udało się nam zebrać wiele środków i choć trochę pomóc. Warto pomagać ludziom tak po prostu, dla samego siebie – mówi Wiktor.
Czytaj więcej

 

UWAGA! Proszę zapoznać się z nowym planem lekcji, który będzie obowiązywał od 2 stycznia 2018r. Czytaj więcej

 

Festiwal Piosenki Anglojęzycznej w ZSH-T
12 grudnia 2017r. w Zespole Szkół Hotelarsko-Turystycznych w Świdnicy już po raz piętnasty odbył się Festiwal Piosenki Anglojęzycznej. W zmaganiach wzięło udział ponad 60 uczniów z całego powiatu świdnickiego.

Do konkursu zgłoszono 25 utworów wykonanych przez 62
Czytaj więcej

 

<< Poprzednia strona 1 2 3 4 ... 51 52 53 Nastepna strona >>

Zespół Szkół Budowlano-Elektrycznych im. Jana III Sobieskiego w Świdnicy ul. Wałbrzyska 35-37, 58-100 Świdnica.
Tel. (74) 852-10-05, e-mail: zsbe@zsbe.swidnica.pl, NIP: 884-10-03-981
                Kontakt do administratora strony