Musisz włączyć obsługę Javascript w przeglądarce, aby strona działa optymalnie i wyświetlała wszystkie sekcje.
Aktualności

Ruszają koncerty Świdnickiego Przeglądu Muzycznego "Truskawka"

Plethora, Disorder i Dead Again to pierwsi wykonawcy, którzy w sobotę 30 marca zaprezentują się w Klubie Bolko. Usłyszymy różne odmiany metalu - od lżejszych i bardziej melodyjnych, po ekstremalne. Wszystkie zespoły łączy jedno - pochodzą z powiatu świdnickiego.

Klub Bolko będzie otwarty od 19:00 a występy będą rozpoczynać się według harmonogramu:
19:30 Dead Again [metal progresywny]
20:30 Plethora [heavy metal]
21:30 Disorder [death metal]

Oprócz występów, na fanów będzie czekać wystawa zdjęć zrobionych w sali teatralnej ŚOK podczas nagrań “na setkę”. Dostępne będą też specjalne koncertowe koszulki oraz pamiątkowe bilety i drukowane foldery z informacjami o wszystkich wykonawcach. Już teraz możecie posłuchać i pooglądać uczestników przeglądu na specjalnej składance audio/wideo przygotowanej przez Świdnicki Ośrodek Kultury:
youtube: http://bit.ly/muzyka074
bandcamp: http://bit.ly/bandcamp074

Kilka słów o zespołach, które zaprezentują się w sobotę:

DEAD AGAIN - Jako Angry Again grali na Truskawce już kilka razy. Z nową nazwą i odświeżonym składem przybędą zaprezentować premierowo materiał, który jeszcze w tym roku usłyszycie w wersji studyjnej. W składzie sami dawni sąsiedzi z Osiedla Piasta w Świebodzicach: Wojciech Wierzbicki (perkusja), Bartłomiej Pierzchała (gitara, wokal), Piotr Hejnicki (bas), Sławomir Gucwa (gitara, wokal), Grzegorz Stawicki (wokal).
wideo Dead Again “Diavolo” http://youtu.be/h9UFwN45xHw

PLETHORA - Powstali w 2013 roku i od tamtej pory są jednym z najczęściej koncertujących świdnickich zespołów. Właśnie szykują siędo koncertów na Słowacji. Występowali w wielu miastach Polski oraz na kilku edycjach przeglądu Truskawka i podczas WOŚP oraz Rock Przeciw AIDS. W 2017 roku wydali debiutancki album “Age of Changes”. Skład: Damian Mikulski (gitara), Sebastian Szarapow (bas), Adka Niksińska (wokal), Przemek Regajło (perkusja), Krystian Przybylski (gitara, wokal).
wideo Plethora “Stop This” https://youtu.be/SnRXIlbQueg

DISORDER - Reprezentanci Strzegomia wznawiają swoją działalność muzyczną! Występowali na Truskawce już kilka lat temu i mają na koncie występy z takimi grupami jak Incantation, Bullet Size, Hate, Decapitated. W 2014 roku wydali płytę “Pure Hatred”, pełną old-schoolowych, death metalowych kawałków. Teraz kontynuują swoją batalię przy wsparciu członków Collision. Skład: Jeżu (gitara), Ramzes (gitara), Kat (bas, wokal), Paweł Wojtyra (perkusja).
audio Disorder “1939” https://youtu.be/yZKpHpN5DQQ

Wstecz