Musisz włączyć obsługę Javascript w przeglądarce, aby strona działa optymalnie i wyświetlała wszystkie sekcje.
Aktualności

REMIGIUSZ WYRÓŻNIONY W PRESTIŻOWYM KONKURSIE

Miło nam poinformować, że uczeń klasy III b T – Remigiusz Depta – uzyskał wyróżnienie w niebanalnym projekcie dotyczącym wizji szkoły przyszłości.

Konkurs pod nazwą „Szkoła 2030” zorganizowało Społeczne Towarzystwo Oświatowe z siedzibą w Warszawie. W założeniu wydarzenie miało być „ogólnopolską burzą mózgów dla edukacji”. Warto zaznaczyć, że projekt był kierowany do osób dorosłych, a Remik - uzyskując wyróżnienie jako jedyny uczeń - znalazł się w bardzo szacownym gronie laureatów, obok nauczycieli, dyrektora szkoły, literaturoznawczyni, reżysera i innych.

Zadaniem konkursu było napisanie pracy, w której autor zabrałby nas „w podróż w przyszłość” szkoły i szkolnictwa. Takich prac wpłynęło prawie 100. Tym bardziej cieszy nas to wyróżnienie. Warto zaznaczyć, że nie jest to pierwsza nagroda Remika w konkursach, w których bierze udział.

Uroczystość wręczenia nagród, na którą Remigiusz został zaproszony,  odbyła się w maju w Warszawie (relację znajdziecie na facebooku Społecznego Towarzystwa Oświatowego).  Wszystkich, którzy chcieliby zapoznać się z nowatorskimi pomysłami rozwiązań dla szkolnictwa, zapraszamy do przeczytania nagrodzonych prac na stronie www.szkoła2030.pl . Tam także znajdziecie tekst Remigiusza.

Serdeczne gratulacje dla autora!

Zdjęcie zostało zaczerpnięte z fanpage Społecznego Towarzystwa Oświatowego.

Wstecz